Сасуоло и Милан завършиха наравно 0:0 в мач от 4-ия кръг на Серия А. „Неровердите” пропуснаха дузпа в 22-ата минута чрез Доменико Берарди. Гостите бяха по-добрият тим, но така и не успяха да стигнат до гол.

Така Милан остава начело във временното класиране с 8 точки, докато Сасуоло е 10-и с пет точки.

ДВубоят започна с добра възможност пред Леао, но нападателят не уцели вратата от около 18 метра. Малко след това отново той стреля в аут.

Сасуоло спечели дузпа в 22-ата минута, след като Салемакерс фаулира Кириякопулос в наказателното поле. Зад топката застана Берарди, чийто удар беше спасен от Менян.

Пет минути преди края на първата част пред Жиру се откри страхотен шанс за попадение, но французинът не намери очертанията на вратата.

През втората част Милан беше по-активният отбор, но така и не затрудняваше Консили. В последната минута от редовното време Флоренци получи контузия и не успя да продължи. В добавеното време на мача опасен удар на Леао беше спасен от вратаря.